Co poza tym?,  Książki,  Muzyczny Zaułek,  Teatr,  Wywiady

ZAKŁADAM BLOGA!

Zakładam bloga! Długo nosiłem się z tym pomysłem. Oj bardzo długo. W końcu jest i rusza już jutro! Bardzo się cieszę i stresuję. Waszym przyjęciem. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie. Liczę również na Waszą pomoc w wypromowaniu tej strony, a także kanału Muzyczny Zaułek, który w dalszym ciągu pozostaje podstawą mojego internetowego działania.

Plan na najbliższe dni jest prosty. Codziennie o godzinie dziesiątej na blogu pojawiać się będzie wpis dotyczący wszystkich opublikowanych do tej pory na „Muzycznym Zaułku” filmów. Znajdziecie w nim bezpośredni odnośnik, który pozwoli Wam obejrzeć przygotowane przeze mnie materiały. Jeśli jeszcze tego nie robicie, to zachęcam Was oczywiście do subskrybowania kanału. Wciśnijcie od razu dzwoneczek, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach. Jeśli możesz, to zostaw również łapkę w górę. Pamiętaj, że te niepozorne łapki są dla mnie ogromną pomocą w promowaniu kanału i dodatkową motywacją do dalszego działania!

Poza tym – przez kilka najbliższych dni, codziennie o godzinie czternastej będą publikowane osobne wpisy, w których będziecie mogli poczytać o przeróżnych rzeczach. Będzie m.in. o ostatniej książce Jakuba Małeckiego, o mającym premierę całkiem niedawno, kambodżańskim reportażu Wojciecha Tochmana. Będzie też wywiad ze znakomitą wokalistką, bardzo doświadczoną i pozytywnie podchodzącą do życia Grażyną Łobaszewską. Poza tym również o  bardzo ciekawym spektaklu gorzowskiego Teatru „Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna„, a szykuje jeszcze materiały o najnowszej książce Szymona Hołowni, oraz o czeskiej Ostravie, którą niedawno odwiedziłem.

Liczę, że rozgościcie się na tej stronie i poczujecie jak u siebie w domu! 😀

Pamiętaj, żeby zasubskrybować i zostawić łapkę w górę pod filmem na Muzycznym Zaułku! Będę Ci bardzo wdzięczny. 🙂

Komentarze

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *