Muzyczny Zaułek,  Zapowiedzi

URIAH HEEP ZNOWU W POLSCE!

Niespełna rok po czterech ubiegłorocznych koncertach we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku, legenda brytyjskiego rocka progresywnego wraca do Polski. Jedyny występ, odbędzie się w poznańskiej Tamie już 03.02.2020 roku. Uriah Heep w dalszym ciągu promują swoje najnowsze wydawnictwo – Living the Dream.

Uriah Heep na scenie jest nieprzerwanie od ponad pięćdziesięciu jeden lat! Zespół założony w 1969 roku na swoim koncie ma dwadzieścia pięć albumów studyjnych, z których ostatnie wydawnictwo robi naprawdę świetne wrażenie. Kapela znana z takich hitów jak Lady In Black czy July Morning udowadnia, że wciąż czerpie ogromną przyjemność z tworzenia muzyki, czego najlepszym dopełnieniem są ich żywiołowe i pełne energii godnej naturszczyków występy live. Do koncertowych wyjadaczy porównywać się nie będę, ale z zeszłorocznego koncertu we Wrocławiu wróciłem z garścią niezapomnianych przeżyć, których niewątpliwie dostarczyć może zetknięcie się face to face z taką legendą muzyki, jaką jest zespół Micka Boxa i spółki. Choć często nazywani są gorszą wersją Deep Purple, to przez lata udowodnili, że na podobne łatki w najmniejszym stopniu nie zasługują – to po prostu Uriah Heep!

Materiały prasowe: Knock Out Productions

Poznański koncert zespołu organizowany jest przez Knock Out Productions, na którego stronie zakupić możecie jeszcze bilety w cenie 120 złotych. Link do strony organizatora.

Wydarzenie na Facebooku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *