Muzyczny Zaułek,  Zapowiedzi

The Moon Tour z Michałem Szpakiem zbliża się do Wrocławia!

Rozpoczęliśmy grudzień, a skoro startujemy z ostatnim miesiącem tego roku, to coraz częstsze stają się wizyty na jarmarkach Bożonarodzeniowych, poszukiwania upominków dla najbliższych, a czy może być coś lepszego niż dobry koncert od Mikołaja? Odpowiedź jest z gatunku tych oczywistych. Skoro już to ustaliliśmy, to zbliżający się wielkimi krokami koncert Michała Szpaka we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol jest chyba najlepszą możliwością na przyjemne spędzenie okresu przedświątecznego.

The Moon Tour, to kolejna już trasa promująca wydany we wrześniu zeszłego roku album studyjny artysty – Dreamer.  Jeśli jakimś cudem pamiętacie jeszcze moją recenzję tej płyty, która ukazała się na Muzycznym Zaułku, to nie zdziwi Was, że od czasu premiery ostatniego krążka jestem regularnym gościem koncertowych występów Szpaka, który zyskał moją sympatię między innymi za sprawą takich kompozycji jak Way to the Stars czy Dreamer (Thanks to You My Friends).

Występ trenera X edycji programu The Voice Of Poland we Wrocławiu nie będzie jedyną okazją do posłuchania Szpaka na żywo. Jeszcze w tym roku odwiedzi on szczecińską Filharmonię (04.12.2019), a już w 2020 będziecie mogli wybrać się na koncert wokalisty w Bydgoszczy, Katowicach czy Częstochowie. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie organizatora – Adria Art (tutaj).

Bilety na wrocławski koncert możecie zakupić tutaj. Warto się pospieszyć, ponieważ zostały ostatnie sztuki!

Za zaproszenie na koncert dziękuję Adria Art.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *