Muzyczny Zaułek

Nowy singiel ADELE + KONKURS!

Trzeciego dnia września nie tylko dzieci po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie usiadły w szkolnych ławach (już tak na poważnie), ale również ja zakończyłem letnią labę i wracam do Was z nowym kanałem i dużą porcją dobrej muzyki, o której chcę Wam opowiadać i którą chcę się z Wami dzielić! Zacząć nie mogłem od nikogo innego, jak od tej, która jest jednym z najważniejszych głosów w moim życiu. Adele Emeli Sande inicjuje nie tylko otwarcie nowego kanału, ale również rozpoczynała moją przygodę z Muzycznym Zaułkiem, jest to więc dla mnie moment szczególny.

Już za dziesięć dni (13 września) swoją premierę będzie mieć trzeci studyjny album Sande, na który niecierpliwie oczekuję. Dotychczasowe zapowiedzi Real Life (włącznie z tą najnowszą) różnią się od siebie zupełnie, jeśli jednak miałbym komuś pokazać z jakim rodzajem muzyki najbardziej kojarzy mi się ta brytyjska wokalistka, zaprezentowałbym właśnie Shine, o którym więcej opowiadam w odcinku poniżej.

Łam wszystkie zasady i kochaj kogo pragniesz. Upewnij się, że to co cię wewnętrznie rozpala, to właśnie miłość. Musisz dać się jej prowadzić. Musisz dać jej przez siebie lśnić. – Emeli Sande „Shine”

Nie tylko to silne przesłanie miłości i tolerancji jest czymś, co sprawia, że Shine jest dla mnie jednym z najbardziej charakterystycznych dla Emeli Sande utworów – to także klasyczne soulowe dźwięki i skrzący się kolorami, pełen tańca teledysk, które poniosłyby nawet najbardziej opornych. Tym bardziej się cieszę, że przy okazji pierwszego filmu na moim nowym kanale, w tym tanecznym klimacie, mogę Was zaprosić do udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie poprzedni studyjny album Brytyjki – Long Live Of The Angel, które promowały między innymi Hurts czy Breathing Underwater. Co zrobić by wygrać?

  1. Zasubskrybuj kanał „Konrad Pruszyński”
  2. Zostaw łapkę w górę pod powyższym filmem.
  3. Udostępnij facebookowy post z powyższym filmem lub blogowy wpis, który teraz czytasz. Oznacz mojego fanpejdża (@konradpruszynskiofficial), abym zobaczył, że chcesz wygrać płytę.

Konkurs trwa od 03 września do 13 września (24.00), a rozstrzygnięcie nastąpi do 15 września. O wynikach konkursu poinformuję na Facebooku i Instagramie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *