Muzyczny Zaułek

NIE WYRZUCAJCIE PSÓW! – Daria Zawiałow „Szarówka”

Dojrzewałem do tego odcinka. Chwilę mi to zajęło, bo temat, który Daria Zawiałow sygnalizuje w teledysku do Szarówki, to rzecz dla mnie niezwykle istotna. Nie tylko przez wzrost świadomości i wiedzy na temat świata, tego jak z nim postępujemy i jak bardzo stawiamy siebie w centrum tego uniwersum. Również przez wzgląd na własne doświadczenia związane z historią opowiadaną w Szarówce, był to dla mnie odcinek bardzo ważny. Apel jest jasny. Nie wyrzucajcie psów!

O wszystkim co dla mnie istotne z punktu widzenia tego odcinka mówię w powyższym materiale. Chciałbym jednak jeszcze raz zachęcić do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Darię Zawiałow oraz jej fanclub, który podczas trasy artystki będzie zbierał karmę, koce i inne przydatne psiakom produkty i przekazywał je do okolicznych schronisk.

O tej akcji i trasie promującej Helsinki więcej znajdziecie tutaj: Daria Zawiałow ruszyła w trasę

Zachęcam Was również do odwiedzenia strony akcji Zerwijmy Łańcuchy, o której mówię w Historii Jednego Utworu -> Zerwijmy łańcuchy oraz do zajrzenia na stronę Ratujmy Zwierzaki, na której również dużo ciekawych rzeczy się dzieje -> Ratujmy zwierzaki.

Pamiętaj, żeby zasubskrybować i zostawić łapkę w górę pod filmem na Muzycznym Zaułku! Będę Ci bardzo wdzięczny. 🙂

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *