Muzyczny Zaułek

KWIAT JABŁONI – NIEMOŻLIWE [#punktwidzenia_3]

Moje odkrycie 2018 roku. Być może najlepszy debiut 2019? Pożyjemy, zobaczymy. Póki co Kwiat Jabłoni wydał świetną płytę i warto z niej korzystać ile można, bo tak rześkiej i autentycznej muzyki nie słyszałem od dawna. No, może nie licząc Sosnowskiego. Ich historia jest naprawdę Niemożliwa, więc warto poznać, a żeby poznać najlepiej obejrzeć!

Na koncert Kwiatu Jabłoni miałem okazję wybrać się jeszcze na kilka miesięcy przed premierą płyty i muszę powiedzieć, że był to pierwszy występ, który pomimo nieznajomości większej ilości repertuaru niż podówczas wydane trzy single, zachwycił mnie w pełni. Uśmiech, szczera radość z muzykowania i niezwykła chemia między siostrą i bratem oraz zespołem i słuchaczami. Wrocławskiej Starej Piwnicy tak wypełnionej nigdy jeszcze nie widziałem!

Nie trzeba biec. Popatrz dookoła, nikt tu nie wie po co żyć. Za sobą zostaw górę trosk i wyrusz zanim zgubisz trop. Gonitwa myśli nie opuści cię. I ja to wiem. Znam ten bieg. W pośpiechu gubisz własny cień. Kolejny rok, kolejny dzień. – Kwiat Jabłoni „Dzień dobry”

Tak wiele do zdobycia świat daje dziś. Tak mało potrzebujesz, żeby na co dzień cieszyć się nim. Chcę tylko spojrzeć w twoje oczy i już więcej nic nie potrzeba mi. – Kwiat Jabłoni „Nic więcej”

Pamiętaj, żeby zasubskrybować i zostawić łapkę w górę pod filmem na Muzycznym Zaułku! Będę Ci bardzo wdzięczny. 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *